Grubumuza üye olarak kampanya, indirim ve fırsatlarımızdan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.
Sorry, there was a problem loading your MailChimp details. Please navigate to Settings and click MailChimp Setup to try again.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut sed justo luctus, suscipit justo sed.

Öncesi
Öncesi
Öncesi
6 Hafta Sonrası

Cildinizdeki dönüşüm başlasın, kusursuz cilde adım adım…

felsefe-gorsel-2

Renovasy felsefesi, genç görünmeye, sağlıklı kalmaya ve mutlu olmaya dayalıdır. Bunlar  her zaman her kişinin sahip olmak istediği en önemli hedeflerdir.

On dokuz yıldır devam eden meslek hayatımda her cilde ayrı yaklaşmak ve cilde özel protokoller ile sorunlarını gidermek gerektiğini gördüm. Biliyorum ki cildin durumu, iyi bir cilt bakım kürü ve doğru beslenme ile bağlantılı olduğu kadar kişinin hormonal ve psikolojik durumu ile de birebir ilgilidir.

Titiz çalışmalar sonucu  Lentate Sel Suveso’da üretimini gerçekleştirdiğimiz Renovasy ürünlerinin temeli Biopeptidler’in yani Büyüme Faktörleri’nin varlığına dayanmaktadır. F.I.T Peel bir diğer püf noktası ise kişiye özel, etkin ve güvenilir bir tedavi olmasıdır.

Neden Büyüme Faktörleri?

Büyüme faktörlerinin cildimizdeki en önemli görevi, yara tamirinin yanı sıra, cildin temel hücrelerinin ve dokularının üretimini sağlamasıdır.

Özellikle yaşlanma sürecinde yok olan dokuyu yerine getirmede etkili olan büyüme faktörleri yeni hücrelerin oluşumunu tetikler. Aynı zamanda ciltte zamanla azalan kolajen, hyalüronik asit, elastin fibriller gibi cildin yapıtaşı maddelerinin yeniden üretimine de yardımcı olur. Topikal uygulanan büyüme faktörleri başlıca dermiste fibroblastların ve keratinositlerin çoğalmasını hızlandırır ve böylece dermal rejenerasyon sağlar.  Cilt rejenerasyonu ile cildin yaşlanma sürecinde  kaybettiği maddeler yerine getirilir. Bu sebeple son yıllarda anti-aging bakımların en önemli ve yararlı teknolojik yaklaşımı bize büyüme faktörlerini işaret etmektedir.

Renovasy ürünlerinin içindeki büyüme faktörleri nano-kapsülasyon teknolojisi ile üretilmektedir. Nano-kapsüller içlerinde hapsedilmiş olan büyüme faktörlerini derinin kalkan görevi yapan en üst tabakasında hücrelerin arasından alt tabakalara ulaşmasını sağlar. Böylece problemin kalbine dek inmek mümkün olur.

Kırışıklıklar ve pürüzlerden sıkıldınız mı? Sarkmış ve güneşten hasar görmüş cildinizden kurtulmaya hazır mısınız? Artık bununla ilgili elinizde güçlü bir  savaşan var; Renovasy F.I.T Peel ve Renovasy Cilt Bakım Ürünleri. Siz yine yaşınıza göre davranabilirsiniz; ama cildiniz, hücreleriniz ve ruhunuz yaşınızı yansıtmak zorunda değil. Sadece 4-6 haftada Renovasy dokunuşuyla değişimi görebilirsiniz ve garanti ediyorum ki hem fiziksel olarak daha iyi görünecek hem de duygusal olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Renovasy, uzmanlığına güvenin.

imza-son