Grubumuza üye olarak kampanya, indirim ve fırsatlarımızdan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.
Sorry, there was a problem loading your MailChimp details. Please navigate to Settings and click MailChimp Setup to try again.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut sed justo luctus, suscipit justo sed.

Öncesi
Öncesi
Öncesi
6 Hafta Sonrası

Renovasy Kullanıcıları ile Tanışın

Renovasy F.I.T Peel ve Renovasy Dermokozmetik ürünleriyle ilgili deneyimlerini paylaşan kullanıcı yorumlarını inceleyebiliriz.

Armağan Urak Yaş: 41 Bursa

Renovasy Biyodinamik cilt yenileme işlemini cilt sorunu olanlar mutlaka denemeli. Benim hiperpigmentasyon sorunum vardı. Doktorum cildimi analiz ettikten sonra Renovasy’e ait Element’lerden cildime uygun bir karışım hazırladı. Yani bu peelingin standart bir uygulaması yok  uygulama tamamen kişiye özel. Bir diğer güzel tarafı karışımın içinde asitler de olmasına karşın acı hissetmiyorsunuz. Sonuç ise tek kelimeyle olağanüstü…

Aslı Yamanel Yaş: 51 İstanbul

Yıllardır dünyaca ünlü markaların neredeyse tamamının kırışıklık karşıtı ürünlerini kullandım. Kremi kullandığınız andan itibaren cildinizde bir farklılık hissetmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ne kullandığım anda ne de ilerleyen zamanda bu kremlerle ilgili net bir memnuniyetim olmadı. Tavsiye ile Renovasy Extreme Impact Cream’den satın aldım. Gerçekten çok memnun kaldım. Cildimin esnekliğini kazandığını söyleyebilirim! Artık başka bir marka aramak gibi bir düşüncem kalmadı, bu krem tek başına bile fazlasıyla etkili oldu.

Ayça Atmaca Yaş: 26 İstanbul

Öncesi-Sonrası fotoğraflarını görüp o kadar da olmaz dediğim ürün cilt iksiri bio-COS cildimi tamamen yeniledi. Leke ve sivilcelerim artık tarihe karıştı. Cilt yapım dolayısıyla tedavi standartın üzerinde seyretmiş olsa da şuandaki sonuçtan çok memnunum!

Ayça Berak Yaş: 32 Ankara

Yakın arkadaşımın ısrarlarıyla Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi uygulamasını yaptırdım. Benim cildimde yoğun bir akne sorunu vardı. Uygulamayı 4 seans yaptırdım ve sonuçları bir harika! Cildimin yapısı iyileşti ve akne sorunum neredeyse bitti. Daha önce kimyasal peeling yaptırmıştım, oldukça acılı bir işlemdi ve sonrasında cildimde kalan kızarıklık rahatsız ediciydi. Renovasy’de ne uygulamada ne de uygulama sonrasında öyle bir sorun yaşamadım! İtiraf etmeliyim ki bunca zaman bu peelingten nasıl haberim olmamış diye baya üzüldüm!

Aylin Candaş Yaş: 34 İstanbul

Düğünüme 1 ay kala red carpet bakımını yaptırmaya başladım. İlk yaptırdığımda cildimin aydınlandığını aynada net olarak görebiliyordum. 3. seanstan sonra makyajımın bile çok daha canlı ve güzel gözüktüğünü gördüm. Beni fazlasıyla tatmin eden bir bakım oldu. Bakımı yaptıralı 1 ayı geçmesine rağmen cildim çok sağlıklı ve fresh görünüyor. Artık tüm özel günlerim için aklımda bu bakım olacak.

Aysel Şişman Yaş: 38 İstanbul

Kendimi cilt bakımı ürünü arayışındayken bir doktor arkadaşımın tavsiyesi ile Renovasy ürünlerini kullanmaya başladım. Bu güne kadar farklı markaların bir sürü ürününe dünya kadar para harcadım, ancak hiçbirinden istediğim sonucu elde edemedim. Doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığım Renovasy ürünlerini çevremdeki, ailemdeki herkese öneriyorum. Hatta 14 yaşındaki kızım da cilt temizliğinde Renovasy Cleansing Gel’i kullanıyor. Ergenlikte dolayı aşırı yağlanan cildini iyi bir temizleyici ile temizleyerek dengelemeye çalışıyoruz. 

Aytül Mutlu Yaş: 33 İstanbul

Rejuvenating Serum ve Rejuvenating Cream’i birkaç haftadır düzenli olarak kullanıyorum, ürünlerim bittiğinde kesinlikle yenilerini sipariş edeceğim. Cildim gün boyu nemli kalıyor, sabah kalktığımda da gece sürdüğüm serumun etkisi hala sürüyor. Yoğun içerikleri olmasına rağmen cildimde ağırlık hissi de yaratmıyor, o sebeple çok memnun kaldım.

Azize Önder Yaş: 47 İstanbul

Vitamin C ürünü tamamen sihirli:)  Ürün toz olarak şişede duruyor, teninize döktüğünüzde masaj yapıyorsunuz ve kreme dönüşüyor. Yani teknolojisi ile farklı olduğu uygulama anından itibaren anlıyorsunuz. Ben ürünü lekelerim için tavsiye üzerine aldım. Lekelerimin üzerine her gün bir parça sürüp masaj yaptım ve etkisini üç hafta gibi kısa bir sürede gördüm. Lekelerim bu hızla iyileşmeye devam ederse sanırım bir süre sonra makyaj bile yapmama gerek kalmayacak.

Banu Çelik Yaş: 35 İstanbul

Göz çevremdeki sorunlardan kurtulduğuma hala inanamıyorum! Sürekli olarak şikayetçi olduğum bu durumdan beni kurtardığı için çok mutluyum. Göz altındaki morartılarım göz çevresindeki çizgilerim artık mazide kaldı. Ürün biter korkusuyla göz kreminizi bu ay iki tane aldım. En sıkı müşteriniz olmaya şimdiden adayım.

Besime Kurtuluş Yaş: 33 İstanbul

Cildimde güneş kaynaklı lekeler oluşmuştu. Fondöten kullanmadan sokağa çıkamaz olmuştum. Doktorum 4 seans Renovasy bio-COS tedavisinin leklerimi açacağını söyledi. Akabinde çok gecikmeden tedaviye başladık. Her seansta lekelerimin biraz daha iyileştiğine şahit oldum. Tedavim bittikten sonra devam ürünü olarak Renovasy Vitamin C Power Touch’ı aldım. Zaten bio-COS tedavisi ile beni tatmin eden bir sonuca ulaşmıştık ve lekelerim gözle görülür biçimde azalmıştı ama verilen üründe oldukça faydalı oldu. Hala devam ediyorum. Leke tedavisi için yöntem arayan herkese Renovasy tedavisinin etkinliğinden bahsediyorum.

Betül Yüksel Yaş: 44 Adana

Tüm özel zamanlarımın tek kurtarıcısı Renovasy bio-COS! Maskeyi yaptırmamla ışıldamam bir oluyor. Her gören ne yaptırdın? Yüzüne ne oldu? Nasıl böyle parlıyorsun? Diye sorup durdukça moralim yerine geliyor. Gerçekten sağlıkla ışıldamak dedikleri budur.

Çağla Bolat Yaş: 42 İstanbul

Renovasy ürünlerinin neredeyse piyasaya çıktığı ilk günden beri kullananlardan biriyim. Kullandığım andan bu yana cildimin nemi ve kalitesi gelişti. Tanıdığım herkese tavsiye edip bu markaya yönlendiriyorum. Ayrıca ürünlerin hiç birinde paraben bulunmuyor. Yani tamamen cilde dost ve sağlıklı bir bakım sunuyor.

Canan Aksu Yaş: 37 İstanbul

Yıllardır bakım yaptırdığım estetisyenimin tavsiyesi üzerine aldığım Anti-Aging Mask, cilt kuruluğuma kısa sürede çare oldu. Nemine kavuşan cildim artık çok daha sağlıklı görünüyor.

Cansel Eraslan Yaş: 37 İstanbul

Ben markayı ilk olarak internette keşfettim. Aslında daha önce hiç duymadığım bir marka olduğu için ilk etapta güvenemedim. Daha sonra ürün içeriklerini araştırdım ve denemeye karar verdim. Şimdi ise sadece Renovasy kullanıyorum. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ise cildimde görebiliyorum. Renovasy ailesine teşekkür ederim…

Cem Çolak Yaş: 41 Antalya

Hassas cilde sahipseniz mutlaka kullanın. Çünkü benimde cildim kuru ve oldukça hassas. Kremler cildimi kızartıyor ve kaşıntı yapıyordu. Eşim arkadaşının tavsiyesiyle Renovasy Silk Serum almıştı, bende denedim. Çok memnunum. Ürünlerin fiyatları ucuz sayılmaz ama kalitesi oldukça yüksek.

Derya Işık Yaş: 47 İstanbul

Kuru hatta kupkuru bir cilt yapısına sahibim. Bugüne deyin doktorumun önerdiği ürünlerin dışında başka bir ürün kullanmadım. Geçenlerde doktorum cilt kuruluğum için Renovasy Anti-Aging Mask’ı kullanabileceğimi söyledi. Ürünü araştırdım ve satın aldım. Normalde cilt yüzeyinde temizlenen bir ürün ancak ben sürüp bekledikten sonra cildim ürünün tamamını emiyor. Bu kadar etkili bir nemlendirme sağlayan bir maske hiç denememiştim. Ürün biter bitmez yeniden alacağım J

Derya Şenol Yaş: 47 Manisa

Renovasy ürünlerine Rejuvenating Cream ve Serum’u kullanarak başladım. Aslında markanın ürünleri hakkında çok bilgim yoktu merak edip alanlar arasındayım diyebilirim. Şuanda ise iyi ki almışım diyorum. Cildimin sıkılaştığını ve canlandığını çok net söyleyebilirim!Bir dermokozmetik ürünün bu kadar yararlı olabileceğini asla düşünmezdim.

Dilara Türkmen Yaş: 42 İstanbul

Bence bu ürün markanın en bomba ürünü Extreme Impact Cream! Söze gerek yok ürünün satıldığı kliniklerden bir tane tester alın ve ne demek istediğimi görün 🙂 Denedikten sonra bağımlı olacağınıza eminim. 1 senedir sabah akşam sadece bu ürünü kullanıyorum ve cildim bir harika!

Duru Açıkgöz Yaş: 51 Ankara

Rejuvenating Cream ve Serum serisi cildime ilaç gibi geldi. Eltim İstanbul’da bir klinikte yaptırdığı uygulama sonrası satın almış ürünleri ve bana hediye etti. Ankara’da satışı olduğunu bilmediğim için İstanbul’a gittiğimde hemen bir set daha aldım. Cildim nemine kavuştu. Artık yüzüme dokunduğumda yumuşacık bir tene dokunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aynadaki görünüşümde tatmin edici. Renovasy’i tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Duygu Bektaş Yaş: 35 Bursa

Doğumdan sonra cildimde lekeler oluştu, bildiğim kadarıyla doğum yapan bir çok kadın leke sorunundan şikayetçi. Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi’ni 3 seans yaptırdım ve çok faydasını gördüm. Şuanda aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Ebru Çağlar Yaş: 42 İstanbul

Geçtiğimiz sene kimyasal peeling yaptırmıştım. Bu sene ise doktorumun önerisi ile bio-COS yaptırdım. Aradaki fark teknolojinin ne kadar geliştiğini gösterir nitelikteydi. Sistem kimyasal peelingin olumlu tüm etkilerini ve fazlasını veriyor dahası uygulamada canınız yanmıyor. Hiç bir uygulama yaptırmamış gibi arkadaşlarınızla buluşabilmenizin konforu da cabası. Ne diyebilirim ki iyi ki bu sistemi akıl etmişler ve bizi o sıkıntıların tümünden kurtarmışlar.

Ebru Dalgın Yaş: 41 İstanbul

Renovasy cilt bakım ürününü ilk olarak tester olarak denedim ve hemen almaya karar verdim. Yaklaşık iki aydır Silk Serum ve Exteme Impact Cream’i düzenli olarak kullanıyorum. Ürünlerin cilt üzerindeki etkisi anında hissediliyor, ürünler ciltte kolayca emiliyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Memnuniyetimi yakın arkadaşlarımla da paylaştım, onlarında sıkı bir Renovasy kullanıcısı olması yakındır 🙂

Eda Türksoy Yaş: 38 İstanbul

Sorunlu bir yapısına sahibim bundan dolayı kullandığım ürünlere dikkat ederim. Kısa zaman önce doktorum Extreme Impact Cream kullanmamı önerdi. Kremin peptid içeriğinden dolayı anti-aging bakımın yanı sıra cildi iyileştirici etkisinin de olduğunu söyledi. Krem çok yoğun ve benzersiz bir etkisi var. Cildimdeki değişimi aynada görebiliyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Ela Duru Halis Yaş: 27 İstanbul

Ergenlikte çok yağlı bir cildim vardı. Siyah noktalarımdan, dolu gözeneklerimden dolayı kendimi arkadaşlarımın yanında mutsuz hissediyordum. Bundan 2 sene cilt bakımına gittiğim klinikte doktorum bana Renovasy ürünlerini tavsiye etti. Yaklaşık iki yıldır özellikle cilt temizliğinde kullandığım Renovasy Cleansing Gel ve Exfoliating Serum’la cildimin yağ dengesinin düzene girdiğini hissediyorum.

Elçim Rona Yaş: 54 İstanbul

20 yıldır gittiğim güzellik uzmanım Renovasy marka kremleri baya methetti. Cilt bakımımı da yıllarca kullandığı markayı değiştirerek bu kremlerle yaptı. İlk önce ön yargılı davrandım ama bakımdan sonra cildimin nefes aldığını ve rahatladığını görünce çok memnun kaldım. Bir sonraki bakımda ürünlerden Silk Serum’u satın aldım. Cildimi ipek gibi yapıyor. Nemlendiriyor ve sıkılaştırıyor. Eminim bu marka yakın zamanda hakkettiği yere gelecek.

Emine Yazıcı Yaş: 44 İstanbul

Çok uzun zamandır dünyaca ünlü bir markanın ürünlerini kullanıyordum. Ürünlerin içinde raf ömrünü uzatmak amacıyla paraben olduğunu ve bu içeriğinde cilde zararlı olduğunu öğrendim. Dermokozmetik iyi bir marka ararken Renovasy’i buldum. İlk olarak Extreme Impact Cream’ı satın aldım. Anti-aging etkisi çok yüksek ve yoğun bir krem. Ancak ciltte ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyor. Kısa zamanda cildimin iyileştiğini gördüm. Çok memnunum!

Ezgi Çağlar Yaş: 35 İstanbul

Güzellik merkezim, yıllardır sorun yaşadığım gözeneklerime çare olacak bir tedaviden söz etti. Bio-COS tedavisini 4 seans yaptırırsam cildimin iyileşeceğini anlattılar. Tedavinin ilk seansında bile cildimde fark edilir düzeyde bir iyileşme oldu. Şuan gayet normal düzeyde bir gözenek görüntüm var. Eski açık ve rahatsız edici görünümden eser yok. Devam ürünlerimi de kullanıyorum ve gerçekten sonuçtan çok memnunum.

Feride Boz Yaş: 42 İstanbul

Markanın Vitamin C Power Touch ürünün reklamlarını gördüm. Ürün şişede tozken ciltte krem oluyor. Bu toz formu sayesinde C vitamini cildin derinine kadar taşınabiliyor. Gerçekten üstün bir teknoloji sunduğunu düşünerek satın aldım. Fiyatı oldukça pahalı gelse de denemek istedim. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra tüm kuşkularımdan kurtuldum . Tüm şişeyi bitirdim ve ikinci siparişimi verdim. Cildimdeki lekeli, pürüzlü ve kırışmaya başlayan yüzeylerde kullandım. Ürünü sorunlu olan bölgeye küçük miktarda sürmek bile yetiyor. Ürün çok güçlü bir etkiye sahip ve cildimin sıkıntılı olan tüm yüzeylerinin sağlığına kavuşmasına yardımcı oldu.

Figen Özer Yaş: 35 İstanbul

Yirmili yaşlarımın ortasından bu yana cildim için sadece tek bir marka bakım ürünü kullandım, cilt hassasiyetimden dolayı değiştirmekten son derece korkuyordum. Ancak yazdan bu yana cildime Renovasy marka ürünlerle bakım yaptırıyorum. Her bakım sonrası cildimde rahatlama ve uzun süreli nemlenme etkisi oluyordu. Daha sonra bu ürünleri satın alıp evde kullanmaya devam ettim. Yaklaşık 4,5 aydır Renovasy yıkama jelini, nem maskesi ve günlük bakım kremini kullanıyorum. Hepsinin cildimde yarattığı etkiden çok memnunum.

Gizem Duranoğlu Yaş: 43 Adana

Şiddetle ürünlerin kombine şekilde kullanılması gerektiği söylenir, Renovasy ürünlerini kullandığımdan beri bu görüşe katılıyorum. Temizleyicisinden maskesine tüm ürünlerine sahibim. Cildinize değişim görmek istiyorsanız siz de mutlaka bu şekilde kullanın.

Gülay Eren Yaş: 51 Ankara

Çok güvendiğim doktorumun Renovasy kullanmamı önermesiyle Extreme Impact Cream’i kullanmaya başladım. Lazer tedavisi yaptırıyorum bu sebeple cildim hassasiyet kazanmıştı. Krem cildimi yatıştırmakla kalmadı cilt yapımı iyiden iyiye düzeltti. Cildime dokunduğumda bile değişimi fark edebiliyorum. Keşke çok daha önce bu marka ile tanışmış olsaydım.

Gülay Eren Yaş: 51 Ankara

Çok güvendiğim doktorumun Renovasy kullanmamı önermesiyle Extreme Impact Cream’i kullanmaya başladım. Lazer tedavisi yaptırıyorum bu sebeple cildim hassasiyet kazanmıştı. Krem cildimi yatıştırmakla kalmadı cilt yapımı iyiden iyiye düzeltti. Cildime dokunduğumda bile değişimi fark edebiliyorum. Keşke çok daha önce bu marka ile tanışmış olsaydım.

Gülizar Torun Yaş: 47 İstanbul

Geçen ay lazer uygulaması yaptırmıştım. Uygulamadan sonra cildimi rahatlatıp onaracağını belirttikleri Renovasy Rejuvenating Cream’i verdiler. Kullandığım ilk andan itibaren cildime bıraktığı histen çok memnun kaldım. Sonrasında geceleri kullanmak için Serumunu da aldım. İki ürün de cildimi kısa sürede iyileştirdi. Diğer ürünlerini de deneyeceğim. Eminim her birinden bu kadar başarılı sonuçlar alınıyordur.

Güner Altınay Yaş: 51 İstanbul

Renovasy Extreme Impact Cream’i tavsiye üzerine aldım, iyi ki de almışım. Bu kadar yoğun ve bu kadar etkili bir krem gerçekten olamaz. Cildim bütün gün nemli ve parlak kalıyor. İki aydır düzenli kullanmama rağmen cilt sıkılığım arttı. Yıllardır kullandığım kremlerde bile böyle bir etkiyle karşılamamıştım. Artık başka bir krem asla kullanmayı düşünmüyorum.

Hatice Duruk Yaş: 47 İstanbul

Yıllardır çok farklı markaların cilt bakım ürünlerine inanılmaz meblağlar ödedim. Bundan 1 yıl önce cilt bakımına gittiğim klinikte estetisyenin önerisi ile Renovasy kullanmaya başladım. Cildimde görünen yaşlanma izlerinin azalmasına destek oluyor. Çok yağlı olmayan dokusu hızla cildim tarafından emiliyor, nem kaybın karşı da cildimi koruyor.  Cildimdeki değişimi fark eden arkadaşlarım da Renovasy kullanmaya başladı.

İrem Hasoğlu Yaş: 30 İstanbul

Renovasy Anti-Aging Mask ürününü anneme almıştım, o çok memnun kaldı. Benim ise gözaltı morluklarımdan şikayetim vardı. Dermotoloğum bana da Renovasy Eyes Contour Cream’i önerdi. Gerçekten kısa zaman olmasına rağmen morluk ve şişliklerimden eser kalmadı.

Leyla Günday Yaş: 42 Ankara

Yıllardır bir çok ürün denedim ama leke ve kırışıklıklara bu kadar iyi gelebilecek bir başka ürün olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Şişesine bakıp da aman aldanmayın. Leke ve kırışıklık olan bölgenin üzerine ufacık dökmeniz yeterli oluyor. Düzenli kullandığınızda lekelerinizde açılma fark edeceksiniz. Ben Renovasy Vitamin C’den çok memnun kaldım. Daha öncede C vitamini içeren ürünler denedim ama bu kadar etkili ve doğru bir ürün gerçekten görmedim!

Melda Uzun Yaş: 33 İstanbul

33 yaşındayım ama kremler konusunda yeteri kadar tecrübem oldu. Ünlü bir çok markanın kremlerinin neredeyse tamamını denedim. Cildime yararı olmayı bırakın göz altımda sorun yaratan bile oldu. O yüzden krem içeriklerine dikkat ederim. Renovasy’i ilk testerlarını deneyerek başladım. Gerçekten kaliteli anti-aging bakım istiyorsanız siz de denemelisiniz. Özellikle Extreme Impact Cream cilde inanılmaz hızla nüfus ediyor ve cildi onarıcı etki gösteriyor. 1 hafta içinde cildinizin gerginleştiğiniz ve parladığını göreceksiniz.

Melike Erden Yaş: 32 İstanbul

Tavsiye üzerine kısa zaman önce kullanmaya başladığım Renovasy cilt bakım ürünlerinin cildimde yarattığı etkiye hayran kaldım. Renovasy sayesinde bir çok yöntem ve ürün denememe rağmen kurtulamadığım sivilce izlerimde gözle görülür bir azalma oldu.  

Meltem Dönmez Yaş: 45 İstanbul

Uzun zamandır çok ünlü bir kozmetik markasının bağımlı derecede sadık bir müşterisiydim, yıllarca farklı bir ürün yüzüme sürmedim. Ta ki Renovasy ile tanışana kadar:) Şuan kullandığım iki ürün var biri Extreme Impact Cream bir diğeri ise Eyes Contour Cream. Her ikisinden de inanılmaz memnunum. Açıkcası Extreme Impact Cream zaten tek başına bile cildimde muazzam bir etki yarattı. Kremin dokusu ve gün boyu cildimde sağladığı etki kusursuz. Göz kremi de çok etkin. Diğer ürünlerini de zamanla edinip deneyeceğim.

Meltem Kıraç Yaş: 28 İzmir

Yıkama jeliniz muhteşemmmmm! Göz makyajım dahil tüm makyajımı kolaylıkla temizlemesi bir yana cildimin yapısını da değiştirdi. İlk zamanlarda bu değişimin tesadüf olduğunu düşünsem de jelim bittiğinde öyle olmadığını anladım. Şimdi diğer ürünleri de kullanmaya başlayacağım. Eminim tüm ürün grubu bu kadar etkindir.

Meryem Bulut Yaş: 28 İstanbul

Renovasy bio-COS ve cilt bakım ürünlerinin neredeyse tamamını kullanan biri olarak yorumları görünce yazmak istedim. biocos zaten cildin hasarlarını çözmeye yönelik özel bir uygulama, cilt bakım ürünleri de yine biocos gibi cildi iyileştirmeye yönelik ürünlerden oluşuyor. Yani sadece cilt bakım kremi ya da nemlendirici etkili anti-aging kremler gibi düşünülmemesi gerekir. Cildimde akne skarlarım vardı. Biocostan sonra doktorumun önerdiği ürünler de kullandım. Özellikle Vitamin C bambaşka bir teknoloji! Ürünlerin kullanımına hala devam ediyorum. Cildim pürüzsüz ve kusurlarından arındırılmış halde.

Müge Hanedar Yaş: 44 İstanbul

Kuru bir cildiniz varsa bir sürü ürüne dünya para vermeden önce Anti-Aging Mask’tan bir tane edinin. Öyle her gün de değil haftada bir uygulasanız bile yeterli oluyor. Bir ay düzenli kullanımda ise cildiniz pamuk gibi ve neme doymuş bir hale gelecek. Şiddetle tavsiye ederim.

Müzeyyen Eliyeşil Yaş: 47 Ankara

Çok uzun zamandır dünyaca ünlü bir markanın ürünlerini kullanıyordum. Ürünlerin içinde raf ömrünü uzatmak amacıyla paraben olduğunu ve bu içeriğinde cilde zararlı olduğunu öğrendim. Dermokozmetik iyi bir marka ararken Renovasy’i buldum. İlk olarak Extreme Impact Cream’ı satın aldım. Anti-aging etkisi çok yüksek ve yoğun bir krem. Ancak ciltte ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyor. Kısa zamanda cildimin iyileştiğini gördüm. Çok memnunum!

Nabiye Özen Yaş: 40 İstanbul

Kuru ve hassas bir cildim var. Bu yüzden kullandığım kremlerin tamamı dermokozmetik olmuştur. Doktorumun tavsiyesi üzerine Anti-Aging Mask ürününden aldım. Ürün nemi cildime öyle hapsetti ki hiç bir kuruma hissi ve cilt yüzeyimde pullanma olmadı. Haftada bir kullanılmasına rağmen günlük nemlendiricilerimden bile çok daha etkili oldu. Cildimde ne bir kızarıklık ne de mat bir görünüm var. Cildimi böylesine yumuşacık ve nemli hiç görmedim desem yeridir.

Nagihan Çorumlu Yaş: 33 Ankara

Yağlı ve akneli bir cilt tipine sahibim o yüzden önümüze çıkan her ürünü rahatça kullanamıyorum. Cildimin temizliğine de ayrıca fazlasıyla dikkat etmem gerekiyor. Düzgün temizlenmediği zaman hemen aknelerim çoğalıyor. Uzun zamandır temizleyiciniz Cleansing Gel’i kullanıyorum. Paraben ve sabun içermemesinin yanı sıra cilde inanılmaz bir etkisi var. Cildimi temizlerken bir yandan da tedavi ediyor gibiydi. Doktorum bunun ürünün içerdiği peptidlerden kaynaklanan bir etki olduğunu söylemişti. Cildimin yapısı düzeldiği için çok memnunum.

Nergis Küçük Yaş: 34 İstanbul

Hassas bir cildim var ve cildime ne zaman işlem yaptırmaya kalksam korkuyorum. Çünkü daha önce denediğim bir çok iyi ve önerilen işlem benim cildimde sorun yaptı. Bu sebeple doktorum Renovasy’yi anlatırken içinde asitler olduğunu söylediği anda yaptırmaktan vazgeçtim. Ama merak edip ürünün teknolojisini araştırdım, hassas ciltlerdeki uygunluğunu öğrendim. Hatta hassas ciltler için ayrıca bir tedavileri bile vardı. Denemek amacıyla ilk seansı yaptırdım ve cildimdeki iyileşmeyi görünce devamı geldi. İnanılmaz memnunum!

Nergis Neşe Yaş: 31 Antalya

İlk defa bir markanın sayfasına girip yorum yazma ihtiyacı duydum. Tereddütle aldığım Renovasy Extreme Impact ürünüm tam anlamıyla bir harika… Ürünün satışı yapılırken bir çok etken madde içeriyor ve cildiniz için çok faydalı dendiğinde bu denli bir değişim ile karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim. Beni bu marka ile buluşturan kliniğime de ayrıca çok teşekkür ederim.

Nur Bilir Yaş: 38 İstanbul

Renovasy’nin ilk denediğim ürünü Exfoliating Serum oldu. Cildimde gözeneklerim en büyük derdimdi. Ürünü sadece akşamları kullanıyorum ve her sabah kalktığımda daha pürüzsüz bir cilt görüyorum. Bir süredir fondöten bile kullanmıyorum. Tüm ürünleri peptid içerdiği için cildi iyileştirici ve yapılandırıcı etkisi varmış. Şimdi diğer ürünlerinden de alıp hepsini kullanacağım.

 

Nuran Koca Yaş: 52 İzmit

Renovasy ürünlerinin diğerler ürünlerle arasındaki farkını anlamam yaklaşık bir hafta sürdü. Ürünleri  hafta boyunca düzenli olarak kullandığımda cildimin temizlenmiş, nemlenmiş, gün geçtikçe parlamaya başladığını fark ettim. Her gün sanki daha da yenilemiş, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt ile güne başlıyordum. Renovasy ürünleri artık benim için vazgeçilmez.

Nurten Ersever Yaş: 54 Ankara

Doktorum lazer tedavim sonrası Renovasy dermokozmetik ürünlerden kullanmamı söyledi. Anti-aging Mask ve Rejuvenating Cream kullandım. Krem de maske de cildimi rahatlattı ve onardı. Diğer ürünleri de deneyeceğim. Cildim gün ve gün sağlığına kavuştuğu için mutluyum.

Özlem Tekin Yaş: 48 İstanbul

Cildine özen gösteren ve bakımını asla ihmal etmeyen biriyimdir. Uzun süredir gittiğim kliniğim Renovasy kremleri önerdi ve ürünlere ait demo set verdi. Ürünleri alma kararım demo kremlerimin tükenmesiyle olduJ Extreme Impact ve Silk serum satın aldım ve çok memnunum! Cildimin kusurları bir bir ortadan kalkıyor, makyaja dahi ihtiyaç duymaz oldum. Tüm yakın çevreme tavsiye ediyorum.

Pınar Akcan Yaş: 32 İstanbul

Gençliğimde cildimde fazlaca sivilce vardı ve yıllarca bu sorunla uğraşmak zorunda kalmıştım. Sivilcelerden kurtuldum ancak izlerinden kurtulmak daha da zordu. Bende çare olacağını düşünerek bir çok insan gibi kulaktan dolma her türlü ürünü kullandım, sonuç her zaman hüsran oldu. 5 ay evvel dermatoloğum Renovasy’den bahsetti. Hiç düşünmeden kabul ettim. Zaten sistemin teknolojisi falan oldukça dikkat dikkatimi çekmişti. Tedavimi belirtilen seanslarla tamamladım. Cildimdeki izler büyük ölçüde düzeldi. Zaman geçtikçe cilt teknolojisi de gelişiyor bu çok açık. Ben bu memnuniyetimi yakınlarıma tavsiye ettim ve ayrıca bu platformda da paylaşmak istedim. Bu tarz bir şikayetiniz varsa denemekte yarar var diyebilirim.

Rasime Köksal Yaş: 47 İstanbul

Ürünlerin neredeyse tamamını kullandım ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Etilerde gittiğim klinikte yaklaşık bir senedir aynı ürünlerle bakım yapılıyor ve ürünler orada da satıyor. Buradaki bazı yorumlarda pahalı olduğu yazılmış ama bence muadillerine göre oldukça makul fiyatlara sahip. İçeriklerinde peptid olan iyileştirici etkisi bu kadar yüksek bir ürün için bu tutarlar oldukça normal. Ve bence Renovasy bu sebeple kısa süre sonra herkesin kullandığı ve vazgeçemediği bir marka haline gelecek.

Ruken Yılmaz Yaş: 48 İstanbul

Kendimi bildim bileli cilt bakımımı aynı klinikte ve aynı ürünlerle yaptırırım. 3 ay önce kliniğim kullandıkları ürünleri değiştirdiklerini ve artık Renovasy markasını kullanacaklarını söylediler. Çok güçlü içerikleri olduğunu ve cildimin yapısının değişeceğini belirttiler. İlk defa bu ürünlerle bakım yaptırdım. Kliğine güvendiğim için hiç tereddüt etmedim ama sonucu merak ediyordum. O günden beri 6 defa bakıma gittim. Görenler cildine bişey mi yaptırıyorsun diye soruyor. Tazelenmiş ve yenilenmiş görünüyorum. Sadece bir kremle bu etkiyi almak mümkün deseler hayatta inanmazdım. Ürünleri evde de kullanmaya başladım. Cilt bakım ürünleri cidden çok başarılı!

Sabahat Öner Yaş: 39 Adana

Şimdiye kadar bir çok markanın cilt bakım ürünlerini kullanıp denedim. Uzun zamandır, aldığım ürünlerin içerikleri sebebiyle dermokozmetik olmasına özen gösteriyordum. Renovasy ise hem dermokozmetik ürün olmasından hem de biopeptid içermesinden dolayı ilgimi çekti. Bir kaç aydır Renovasy kullanıyorum ve diğer ürünlerimi rafa kaldırdım. Günde 2 defa Rejuvenating Cream kullanmam bile cildimin ışıldamasına ve sıkılaşmasına yardımcı oldu.

Saliha Yurdagel Yaş: 40 İzmir

Güneş sonrası cildimde oluşan lekelenmelerden oldukça rahatsızdım ve doktorum Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi ile tedavi olabileceğimi söyledi. Sadece 2 defa uygulama yaptırmama rağmen lekelerimin rengi açılmaya başladı. Tedaviye halen devam ediyorum. Bu sorunu yaşayanların uygulamayı yaptırmalarını kesinlikle tavsiye ederim.

Seher Türkmen Yaş: 52 Kocaeli

Vitamin C Power Touch ürününü son bir kaç aydır kaz ayağı denilen göz çevresi bölgemde kullanmaya başladım. Her akşam yatmadan önce çok az miktarda masajla uyguluyorum. Aynada farkı görebiliyorum, geçenlerde kızımda göz çevremde bir düzelme olduğunu söyledi çok mutlu oldum.

Selen Demir Yaş: 35 İstanbul

Eyes Contour Cream ürününüzden çok memnun kaldım. Gözaltım bölgem yapısal olarak hep koyu renkliydi ve bu da olduğumdan daha da yaşlı ve yorgun görünmeme sebep oluyordu. Kremin ilk şişesi bittiğinde artık makyajsız da gezebileceğimi anladım. Koyu halkaların görüntüsü oldukça iyileşmişti. Şuan 3. Ürünümü aldım. Bu tarz bir sorun yaşayan herkese ürünü kullanmalarını öneririm.

Serap Eser Yaş: 46 İstanbul

Hayatımda ilk defa markasını bilmeden bir krem kullandım. Sebebi yakın arkadaşımın kremi öve öve bitirememesiydi. Aslında yüzündeki o aydınlık ve taze ifadeyi görmem de etkili oldu. Bir çok yorum yazılmış, benimki okunur mu bilmem ama asla abartı yok bu yorumlarda. İlk aydan itibaren cildinizin güçlendiğini anlayacaksınız. Ben şuanda Rejuvenating Cream ve Eyes Contour Cream kullanıyorum. İlerleyen günlerde diğer ürünlerini de kesinlikle almayı düşünüyorum.

Serpil Göksu Yaş: 35 İstanbul

Düğümün öncesinde estetisyenimin ısrarıyla Renovasy Red Carpet bakımı yaptırdım. Daha önce denemediğim için düğün öncesi cildimi riske atmak istememiştim ama iyi ki de yaptırmışım. Görenler cildimden gözlerini alamadılar. Herkes cildine ne yaptırdın diye sordu 🙂 Üzerinde makyaj olmasına rağmen cildim o kadar sağlıklı ve parlak duruyordu ki anlamam! Beni çok mutlu eden bir bakım oldu. Herkese tavsiye edip yeniden bir davet olduğunda gidip yaptıracağım!

Serpil Kara Yaş: 44 Ankara

Çevremdekilerin cildime bakar bakmaz değişimi fark edebilmeleri muhteşem bir duygu! Buna kısaca Renovasy farkı diyebiliriz…

Serpil Uzun Yaş: 49 İstanbul

Renovasy ürünler normal dermokozmetik ürünlerden çok farklı. Ben ürünlerin ilk önce testerını denemiştim. Tester bittiğinde ise ilk işim ürünü almak oldu. Cleansing Gel, Vitamin C Power Touch ve Anti-Aging Mask şuan için kullandığım Renovasy ürünleri. Bir kaç hafta kullandığınızda burada yazılanlara hak vereceğinizden eminim.

Seval Taşcı Yaş: 41 İstanbul

Extreme Impact’in reklamını gördüm ve içeriğinde anti-aging yapılandırması için etkili 20 madde olduğu yazıyordu. Dikkatimi çektiği için satın aldım. Bomba etkisinde bir krem olduğunu söylemem gerek! Kullandığım günden bu yana cildim gerginleşti, parladı ve resmen kendine geldi. Cilt yapımdaki iyileşmeye adeta şahit oldum. İlk defa bir firmaya kullandığım ürünle ilgili memnuniyetimi anlatmak adına yorum yazıyorum. Bu yaşıma kadar bir çok markanın ürünlerini kullandım ama beni bu kadar memnun eden bir başka ürün olmadı.

Sevgi Doğruyol Yaş: 37 İstanbul

Markanın onarım ve nemlendirme sağlayan Rejuvenating serisini kullanıyorum. Estetisyenim önerdiğinde markayı bilmediğim için tereddütlerim vardı. Ancak kullanmaya başladıktan sonra yanıldığımı gördüm. Ürünleri gece gündüz 2 aydır kullanıyorum ve neredeyse bitmek üzereler. Rahatlıkla söyleyebilirim gerçekten çok kaliteli ve tedavi edici ürünlermiş. Bundan sonra markanın diğer ürünlerini de deneyeceğim. Bundan sonra markanızın sadık bir müşterisi olarak kabul edebilirsiniz.

Sevilay Yılmaz Yaş: 49 İstanbul

Her gün yeni bir marka yeni bir ürün çıkıyor. Bu yüzden ürün kullanımında bilinçli olmak gerektiğine inanıyorum. C vitamini anti aging tedavide çok etkin ancak bir çok markanın c vitamini ürünü olmasına karşın ürünlerin herhangi bir etkinliği yok. Gerçekten C vitamininden etkin bir sonuç almak istiyorsanız Vitamin C Power Touch’ı almanızı öneririm. Benim göz çevremdeki kırışıklıklarda çok kısa sürede oldukça faydalı oldu.

Sevim Deveci Yaş: 54 Ankara

Aşırı kuru bir cilt yapım var. Kuruluktan dolayı cildimde pul pul dökülme ve tahriş oluşuyordu. Genelde doktor kontrolünde medikal ürünlerle cildimi yatıştırabiliyordum. 2 aydır haftada iki defa Renovasy anti-aging mask kullanmaya başladım ve cildim kısa süre sonra yatıştı. Cilt yüzeyimde pürüzsüz ve parlak bir görünüm ortaya çıktı. Bir maske sayesinde cildimde bu derece bir gelişim sağlanabileceğini düşünmezdim.

Tilda Üzeyir Yaş: 38 İstanbul

Extreme Impact Cream reklamını dergide görmüştüm. Sonrasında gittiğim güzellik merkezinde satıldığını görünce denemek için aldım. Bir buçuk aydır gece gündüz sadece bu kremi kullanıyorum. Bu kadar düzenli kullandığım başka bir ürün olmadı. Kremi sabah sürüyorsunuz ve gün boyu nemi cildinizde hissediyorsunuz. Hem bu nemlendirme etkisi hem de cildimin bu süreçteki yapısal iyileşmesi beni fazlasıyla tatmin etti.

Tuba Akçakıl Yaş: 32 İstanbul

Geçtiğimiz ay dermatoloğuma göz çevresi için krem önerisinde bulunmasını istediğimde bana deneme boy Renovasy Eyes Contour Cream verdi. Kremin cilt yüzeyindeki hissiyatı ve ertesi gün fark edilir derecede düzelen gözaltı morluklarımı görünce üründen hemen bir tane sipariş verdim. Kremi yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve şuanda gözaltı kapatıcısına ihtiyaç duymuyorum.

Tuğçe Aras Yaş: 35 İstanbul

Markaya ait dergilerde reklamlar görüyordum, sosyal medyada da bir süredir takipteydim. Sonra denemek için gözaltı kremini internet sitesinden satın aldım. Gözaltı kremi olan Eyes Contour Cream’i bir kaç aydır kullanıyorum ve gerçekten tedavi edici olduğuna inanıyorum. Normal bir kozmetik markasıyla sakın kıyaslamayın. Etkin olduğunu ilk kullanımdan itibaren anlayabilirsiniz.

Tuğçe Solmaz Yaş: 34 İstanbul

Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi’ni ilk yaptırdığım andan itibaren cildimin sıkılaştığını ve yenilendiğini hissettim.

Tülay Severcan Yaş: 44 Ankara

Gittiğim güzellik merkezinde bakımlar Renovasy ürünleri ile yapılıyor. Bakım sonrası cildimin rahatlıyor ve ışıl ışıl parlıyordu. Denemem için verilen testerlardan Exfoliating Serum cildime inanılmaz iyi geldi. Akşamları yatarken sürüyordum ve kalktığımda makyajsız işe gidebiliyordum. Bir ışıltı bir parlama herkes ne kullandığımı soruyordu. Hiç beklemeden üründen satın aldım. Aşırı memnunum. Bir serumun cildimi bu denli etkileyeceği aklıma gelmezdi.

Tuna Parlak Yaş: 34 Adana

Ben 4 yıldır sivilce sorunu ile uğraşıyordum! İlaçlarda dahil her yöntemi denedim. Yüzüm pul pul oluyor, kuruyor fakat bir süre sonra sorun yeniden tekrar ediyordu. Hiç bir şekilde geçmeyeceğine inandığım ve umudumu kestiğim sırada Renovasy ile tanıştım. Son 6 aydır 3 haftada bir olmak üzere Biyodinamik Cilt Onarım Sisteminden yaptırıyorum. Aynı zamanda sivilce karşıtı cilt bakım ürünlerini de düzenli olarak kullanıyorum. Yüzüm kurumayı bırakın nemini bile kaybetmedi. Hem de aynı zamanda aynaya bile bakamadığım cildim sivilcelerden arındı. Bu gerçekten çok başarılı bir sistem!

Ulviye Gönen Yaş: 52 İstanbul

Yaklaşık 4 ay önce markanın krem ve serumunu kullanmaya başladım. İki ürünü de sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum. Ürünlerin ciltteki etkisini çok beğendim. Yoğun bir kıvamları var ancak cilt yüzeyinde ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyorlar. Benim cildimde kullanım sonrasında bir aydınlanma ve toparlama yaptığını söyleyebilirim. Merak edenlerinde ürünler hakkında bilgi sahibi olması adına özellikle yazmak istedim.

Yasemin Kaya Yaş: 41 İstanbul

Çoğu ürün için ışıltılı kutularının dışında verilen parayı hak ettiğini söylemek zordur. O sebeple cildime ürün seçerken mutlaka içeriklerine dikkat ederim. Renovasy’nin ilk denediğim ürünü Exfoliating Serum’du. Tüm ürünlerinin peptid içermesi benim markaya olan güvenimi artırdı. Peptidlerin cildin beslenmesi ve yenilenmesinde ne kadar faydalı olduğunu bilmeyen yoktur. Ayrıca Exfoliating Serum AHA da içeriyordu. Bu da cildimin üst ölü derisini atmak için idealdir. Ürünü akşamları kullanıyorum ve oldukça memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Renovasy ürünleri ile ilgili deneyimlerinizi paylaşın